Відмінності між версіями «Корпоративна культура»

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: {{Шаблон:Корпоративна_культура/Меню}})
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
{{Шаблон:Корпоративна_культура/Меню}}
 
{{Шаблон:Корпоративна_культура/Меню}}
 +
==Візія, місія та цінності==
 +
 +
'''Місія Університету''' – сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству.
 +
 +
Візія Університету – створювати сприятливе середовище, інфраструктуру та умови для розвитку особистості; забезпечувати впровадження Київського стандарту освіти;  розвивати науковий потенціал, удосконалювати науково-дослідницьку, навчальну та інноваційну діяльність; формувати університетський SMART-простір; розвивати корпоративну культуру лідерського служіння як сучасну систему управління; сприяти розкриттю лідерських якостей студентів через їх участь у студентському самоврядуванні; створювати умови для змістовного дозвілля студентів і співробітників; поглиблювати інтеграцію в міжнародний простір вищої освіти і науки; демонструвати відкритість та забезпечувати інформування спільноти; служити територіальній громаді м. Києва.
 +
 +
'''Ключові цінності:'''
 +
 +
*Людина
 +
*Громада
 +
*Довіра
 +
*Духовність
 +
*Лідерство-служіння
 +
*Відповідальність
 +
*Професіоналізм
 +
 +
==Див. також==
 +
[http://kmpu.edu.ua/prouniversitet/vizytivka/viziia-misiia-i-tsinnosti.html Візитівка]
 +
 +
[http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0 Корпоративна культура - Вікіпедія]

Версія за 01:03, 23 січня 2013

Головна Учасники Роботи Мапа учасників Координатори Обговорення Новини

Візія, місія та цінності

Місія Університету – сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству.

Візія Університету – створювати сприятливе середовище, інфраструктуру та умови для розвитку особистості; забезпечувати впровадження Київського стандарту освіти; розвивати науковий потенціал, удосконалювати науково-дослідницьку, навчальну та інноваційну діяльність; формувати університетський SMART-простір; розвивати корпоративну культуру лідерського служіння як сучасну систему управління; сприяти розкриттю лідерських якостей студентів через їх участь у студентському самоврядуванні; створювати умови для змістовного дозвілля студентів і співробітників; поглиблювати інтеграцію в міжнародний простір вищої освіти і науки; демонструвати відкритість та забезпечувати інформування спільноти; служити територіальній громаді м. Києва.

Ключові цінності:

  • Людина
  • Громада
  • Довіра
  • Духовність
  • Лідерство-служіння
  • Відповідальність
  • Професіоналізм

Див. також

Візитівка

Корпоративна культура - Вікіпедія