Корпоративна електронна пошта

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Перехід до розділу.jpg

Для забезпечення ефективної комунікації студентів і співробітників Університету кожному користувачеві створюється корпоративна електронна поштова скринька. Логін і пароль до корпоративної пошти надаються кожному студентові разом із доступом до електронного середовища методистом навчального відділу. Корпоративна адреса поштової скриньки студентів формується автоматично за наступним алгоритмом — перші літери імені та по батькові, прізвище та абревіатура інституту в транслітерації із зазначеним роком вступу до Університету +@kubg.edu.ua. За наявності повного збігу перших букв імені, по батькові та прізвища, додається цифра. Наприклад, Андрій Миколайович Петров, який поступив у Гуманітарний інститут в 2014 р. отримає корпоративну адресу: ampetrov.gi14@kubg.edu.ua

Корпоративна пошта.png

Використання корпоративної пошти надає можливість використовувати Google-сервіси – календар, диск, документи, групи, сайт, перекладач тощо. Поштова скринька студента – це не лише повідомлення, але і люди, які їх надсилають.

Текстовий і голосовий чати, а також, відеочати дозволяють студентам і викладачам бачити, хто знаходиться в мережі (доступний, невидимий, зайнятий), і миттєво розпочинати з ними особисту розмову (тет-а-тет) або ж запрошувати окремих користувачів до групового чату та обговорювати спільні питання.

Hangouts.jpg

Завдяки спільним календарям стало легше дізнаватися про вільний час студентів і викладачів.

Корпоративна пошта-календар.png

Однією з переваг є можливість спільного використання календаря. Його можна зробити видимим для обраних користувачів, що дозволяє планувати спільні зустрічі.

Диск Google (англ. — Google Drive) – хмарне сховище даних, яке належить корпорації Google і дає змогу користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарі, ділитися ними з іншими користувачами в Інтернеті. У Диску Google вам надається необмежена кількість ГБ для безкоштовного зберігання даних.

Завдяки можливості зберігання даних і обміну ними всі ваші файли доступні з будь-якого веб-браузера. Вам відкривається можливість разом створювати документи і працювати з одними і тими ж файлами одночасно, надавати доступ до файлів чи цілих папок окремим користувачам або всій групі. Можна писати і відповідати на коментарі до файлів, щоб дізнатися думку інших або поділитися своїми ідеями. Навіть створити проектний сайт так само легко, як звичайний документ, навички програмування для цього не потрібні! Детальніше з усіма можливостями можете ознайомитись на сайті «Підвищення ІКТ-компетентності» за посиланням http://cikt.kubg.edu.ua/


Корпоративна пошта-диск.png

Переваги використання Google Apps

Google.jpeg

Див. також