Корпоративна електронна пошта

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Перехід до розділу.jpg

Для забезпечення ефективної комунікації студентів і співробітників Університету кожному користувачеві створюється корпоративна електронна поштова скринька. Логін і пароль до корпоративної пошти надаються кожному студентові разом із доступом до електронного середовища методистом навчального відділу. Корпоративна адреса поштової скриньки студентів формується автоматично за наступним алгоритмом — перші літери імені та по батькові, прізвище та абревіатура інституту в транслітерації із зазначеним роком вступу до Університету +@kubg.edu.ua. За наявності повного збігу перших букв імені, по батькові та прізвища, додається цифра. Наприклад, Андрій Миколайович Петров, який поступив у Гуманітарний інститут в 2014 р. отримає корпоративну адресу: ampetrov.gi14@kubg.edu.ua

Корпоративна пошта.png

Використання корпоративної пошти надає можливість використовувати Google-сервіси – календар, диск, документи, групи, сайт, перекладач тощо. Поштова скринька студента – це не лише повідомлення, але і люди, які їх надсилають.

Текстовий і голосовий чати, а також, відеочати дозволяють студентам і викладачам бачити, хто знаходиться в мережі (доступний, невидимий, зайнятий), і миттєво розпочинати з ними особисту розмову (тет-а-тет) або ж запрошувати окремих користувачів до групового чату та обговорювати спільні питання.

Корпоративна пошта-вікно чату.png

Завдяки спільним календарям стало легше дізнаватися про вільний час студентів і викладачів.

Корпоративна пошта-календар.png

Однією з переваг є можливість спільного використання календаря. Його можна зробити видимим для обраних користувачів, що дозволяє планувати спільні зустрічі. Диск Google (англ. — Google Drive) — хмарне сховище даних, яке належить корпорації Google, що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарі та ділитися ними з іншими користувачами в Інтернеті. У Диску Google вам надається 30 ГБ для безкоштовного зберігання даних.

Завдяки можливості зберігання даних і обміну ними всі ваші файли доступні з будь-якого веб-браузера. Вам відкривається можливість разом створювати документи (рис. 31) і працювати з одними і тими ж файлами одночасно, надавати доступ до файлів чи цілих папок окремим користувачам або всій групі. Можна писати і відповідати на коментарі до файлів, щоб дізнатися про думку інших або поділитися своїми ідеями. Навіть створити проектний сайт так само легко, як звичайний документ, навички програмування для цього не потрібні!

Корпоративна пошта-диск.png

Переваги використання Google Apps

Google.jpeg

Див. також