Користувач:Kakaliuk.fitu21

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Версія від 00:22, 24 січня 2022; Kakaliuk.fitu21 (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
       Організація навчання за технологіями змішаного, перевернутого навчання
  Human дозволяє налагодити комплексну роботу закладу освіти, об’єднати всіх учасників освітнього процесу, автоматизувати обов’язки й надає вчителям додаткові можливості.
  Система HUMAN дає змогу перевести всю документацію в електронний формат, створювати накази, експортувати документи в Excel або pdf. А також дає доступ до всіх матеріалів минулих років в «Архіві». 
  HUMAN - це можливість зосередити всі навчальні процеси на єдиній платформі.
  Переваги платформи HUMAN :

- вчитель використовує єдину платформу для зберігання навчальних матеріалів; - налагоджуються комунікації між учасниками освітнього процесу; - учасники освітнього процесу знають про те, чим живе школа, що у ній відбувається: новини, події, досягнення; - зручно організовувати дистанційне / змішане навчання в школі; - можна відслідковувати аналітику про успішність учнів і відвідування школи; - впроваджувати нові технології в освітній процес і піднімати рівень цифрової грамотності вчителів.

  Освітня платформа Human дозволяє запровадити власну шкільну соцмережу — платформу для комунікації. На відміну від відомих соцмереж і месенджерів, які часто використовують у навчанні, соціальна мережа HUMAN закрита й захищена від витоку даних. 
  Адміністратор платформи має доступ до діяльності всіх педагогічних працівників закладу і має змогу переглядати календарно-тематичний план, зміст уроків, навчальні матеріали, домашні завдання. Ця інформація доступна в системі в будь-який час та з будь-якого пристрою.
  Також можна  аналізувати рівень діяльності закладу- візуалізований графік успішності й відвідування кожного учня окремо, кожного класу, а також школи загалом.
  Аналітика відображається в режимі реального часу, її можна переглянути за різні періоди. Також ви маєте змогу побачити, як учні оцінюють роботу вчителя за рівнем цікавості, корисності й зрозумілості, та порівняти ці дані зі статистикою інших учителів. Ця інформація дає повну картину діяльності всіх учасників освітнього процесу.
Файл:- -
Засоби Е-навчання