Відмінності між версіями «Коломієць Тетяна Андріївна»

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Редагування розділів практики)
(додавання нових файлів)
Рядок 33: Рядок 33:
 
Дане відео пояснює важливість використання новітніх цифрових інструментів і запрошує вчителів безкоштовно відвідати навчальний курс з даної тематики
 
Дане відео пояснює важливість використання новітніх цифрових інструментів і запрошує вчителів безкоштовно відвідати навчальний курс з даної тематики
 
''( Весь курс можна переглянути у запропоноваyій Googl групі " Я знаю все про додатки Googl)''
 
''( Весь курс можна переглянути у запропоноваyій Googl групі " Я знаю все про додатки Googl)''
 +
{{#ev:youtube|lHq_pwSecRY}}
 +
===== Предентація до виступу на педраді =====
 +
[[Файл: Виступ_12.10.pptx]]

Версія за 13:44, 10 жовтня 2020

Mcaticon.png
Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика
Mcaticon.png
Моніторинг впровадження ІКТ в Красноріченському ліцеї

Інтерв’ю з керівником освітнього закладу

Директор Красноріченського ліцею Чекмарьова Лариса Володимирівна

       image/jpeg 

Який рівень засвоєння ІКТ мають вчителі Красноріченського ліцею? Вчителі нашого ліцею більшою мірою вільно володіють новітніми технологіями, для цього постійно в закладі проводяться курси підвищення кваліфікації педагогів з даної теми. Більшість вчителів мають вищу освіту, яка передбачає оволодіння інформаційно комунікативними компетенціями.

Які засоби використовуються для підвищення ІКТ компетентності вчителів ліцею? Як я зазначала вище, для вчителів забезпечене проходження курсів підвищення кваліфікації, також на сторінці сайту ліцею, створені рекомендації, які допомагають вчителям легко і швидко оволодіти новітніми технологіями. Посилання на онлайн курси, положення, вимоги. Я, як керівник закладу на власному прикладі показую вчителям важливість оволодіння ІКТ і разом зі своїми колегами беру участь і проходжу необхідні курси.

Як добре оснащений Красноріченський ліцей технічним та програмним забезпеченням? Не зважаючи на те, о наш ліцей знаходиться у сільській місцевості ми маємо чудову технічну базу. Два кабінети інформатики, Коперник центр, оснащений кабінет фізики, хімії, біології, 1-3 клас НУШ. Єдине, що це забезпечення ми отримуємо невчасно, так, як більшість вважає, що сільські ліцеї не досить розвинені і віддають пріоритети міським закладам освіти. Також є частина техніки, яка потребує оновлення.

Який Ваш особистий внесок у технічне забезпечення ліцею?' Я постійно беру участь у написанні різноманітних проєктів, намагаюся вигравати тендери для школи, просуваю заклад освіти у засобах масової інформації. Це дає певні плоди, наприклад після участі у проєкті «Розсміши коміка» на виграні кошти нам було повністю оснащене Коперник цент і у дітей з’явилася унікальна можливість відвідувати шкільний планетарій.

Чого не вистачає у Вашому закладі освіти, щоб ви хотіли удосконалити ?' Станом на сьогоднішній день, заклад освіти ще не отримав оснащення для перших класів НУШ, хоча всі документи вже давно подані. Що ж стосується педагогічного колективу, хотілось би максимально підвищити рівень володіння ІКТ кожного педагога. Також у перспективі розширити е_ ресурси закладу, створити аудиторію для запису відео уроків нашими фахівцями.

Створення анкети "Рівень ІК - компетентності педагогічних працівників"

1. Посилання на анкету
2. Висновки до анкетування

Аналіз ІТ інфраструктури освітнього закладу

Аналіз ІТ - інфраструктури Красноріченського ліцею

Mcaticon.png
Е-ресурс та його впровадження в діяльність Красноріченського ліцею

Створення Googl групи для вчителів Красноріченського ліцею

Посилання на групу " Я знаю все про додатки Googl

Mcaticon.png
Виступ на педраді щодо можливостей онлайн навчання за допомогою додатків Googl
Рекомендоване відео для учасників , яке було запропоноване на педраді.

Дане відео пояснює важливість використання новітніх цифрових інструментів і запрошує вчителів безкоштовно відвідати навчальний курс з даної тематики ( Весь курс можна переглянути у запропоноваyій Googl групі " Я знаю все про додатки Googl)

Предентація до виступу на педраді

Файл:Виступ 12.10.pptx