Відмінності між версіями «Коломієць Тетяна Андріївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Інтерв'ю)
(додавання зображення)
Рядок 1: Рядок 1:
 
== Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика ==
 
== Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика ==
 
=== Моніторинг впровадження ІКТ в Красноріченському ліцеї ===
 
=== Моніторинг впровадження ІКТ в Красноріченському ліцеї ===
===== Інтерв’ю з керівником освітнього закладу Директор Красноріченського ліцею Чекмарьова Лариса Володимирівна =====
+
'''Інтерв’ю з керівником освітнього закладу'''
 +
Директор Красноріченського ліцею Чекмарьова Лариса Володимирівна  
 +
        [[Файл:Рр.jpg|200px| image/jpeg]]
  
 
'''Який рівень засвоєння ІКТ мають вчителі Красноріченського ліцею?'''  
 
'''Який рівень засвоєння ІКТ мають вчителі Красноріченського ліцею?'''  

Версія за 12:00, 10 жовтня 2020

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика

Моніторинг впровадження ІКТ в Красноріченському ліцеї

Інтерв’ю з керівником освітнього закладу

Директор Красноріченського ліцею Чекмарьова Лариса Володимирівна

       image/jpeg 

Який рівень засвоєння ІКТ мають вчителі Красноріченського ліцею? Вчителі нашого ліцею більшою мірою вільно володіють новітніми технологіями, для цього постійно в закладі проводяться курси підвищення кваліфікації педагогів з даної теми. Більшість вчителів мають вищу освіту, яка передбачає оволодіння інформаційно комунікативними компетенціями.

Які засоби використовуються для підвищення ІКТ компетентності вчителів ліцею? Як я зазначала вище, для вчителів забезпечене проходження курсів підвищення кваліфікації, також на сторінці сайту ліцею, створені рекомендації, які допомагають вчителям легко і швидко оволодіти новітніми технологіями. Посилання на онлайн курси, положення, вимоги. Я, як керівник закладу на власному прикладі показую вчителям важливість оволодіння ІКТ і разом зі своїми колегами беру участь і проходжу необхідні курси.

Як добре оснащений Красноріченський ліцей технічним та програмним забезпеченням? Не зважаючи на те, о наш ліцей знаходиться у сільській місцевості ми маємо чудову технічну базу. Два кабінети інформатики, Коперник центр, оснащений кабінет фізики, хімії, біології, 1-3 клас НУШ. Єдине, що це забезпечення ми отримуємо невчасно, так, як більшість вважає, що сільські ліцеї не досить розвинені і віддають пріоритети міським закладам освіти. Також є частина техніки, яка потребує оновлення.

Який Ваш особистий внесок у технічне забезпечення ліцею?' Я постійно беру участь у написанні різноманітних проєктів, намагаюся вигравати тендери для школи, просуваю заклад освіти у засобах масової інформації. Це дає певні плоди, наприклад після участі у проєкті «Розсміши коміка» на виграні кошти нам було повністю оснащене Коперник цент і у дітей з’явилася унікальна можливість відвідувати шкільний планетарій.

Чого не вистачає у Вашому закладі освіти, щоб ви хотіли удосконалити ?' Станом на сьогоднішній день, заклад освіти ще не отримав оснащення для перших класів НУШ, хоча всі документи вже давно подані. Що ж стосується педагогічного колективу, хотілось би максимально підвищити рівень володіння ІКТ кожного педагога. Також у перспективі розширити е_ ресурси закладу, створити аудиторію для запису відео уроків нашими фахівцями.