Катерина Олександрівна Ніколаєнко

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (фахова) практика Катерини Ніколаєнко студентки VІ курсу другого (магістерського) освітнього рівня заочної форми навчання спеціальності 073 "Менеджмент" освітньої програми "Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі" Факультету інформаційних технологій та управління.


Головне завдання чат боту

– залучення реального людини в діалог і збір інформації про неї, надання користувачеві інформації, за якої він звернувся. Слід розуміти, що чат-бот – це в будь-якому разі просто програма і при складних зверненнях необхідно наступне підключення до реального діалогу. У стандартних питаннях найчастіше підключення оператора до розмови не потрібно.

Для того, щоб спілкування з ботом було оптимально реалістичним, важливо ретельно опрацювати ланцюжок можливих питань і відповідей на них. Будь-який діалог починається з прийому інформації та семантичного аналізу ключових запитів від. На підставі їх програма видає максимально релевантний шаблон відповіді. Якісно опрацьовані сценарії для софта дадуть співрозмовнику відчуття реального спілкування. Досить часто він може навіть не помітити, що спілкувався з ботом, а не реальним співрозмовником.



Презентація до теми