Відмінності між версіями «Дошкільна освіта (спеціальність)»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
[[Файл:05_20_2016_tema_kaf_do.jpg]]
 
[[Файл:05_20_2016_tema_kaf_do.jpg]]
 +
 +
[http://pi.kubg.edu.ua/struktura/kafedry-instytutu/kafedra-doshkilnoi-osvity/pro-kafedru.html Кафедра дошкільної освіти] функціонує з 1 вересня 2011 року.
 +
Кафедра є випусковою для напряму підготовки 6.010101 «Дошкільна освіта» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та спеціальностей 7.01010101 «Дошкільна освіта» освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст», 8.01010101 «Дошкільна освіта» освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр».
 +
Очолює кафедру Бєлєнька Ганна Володимирівна - професор, доктор педагогічних наук.
 +
В складі кафедри – 21 працівники, з них: 2 доктори педагогічних наук, 12 кандидатів наук, 7 доцентів, 5 старших викладачів, 6 викладачів, 2 аспіранти, 1 лаборант.
 +
Кафедра дошкільної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка є науково-методичним центром столичної дошкільної освіти, який консолідує зусилля науковців та практиків з метою вирішення актуальних проблем розвитку дітей дошкільного віку.
 +
Навчальний процес здійснюється з урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій навчання та орієнтується на формування досвідченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до постійного оновлення наукових знань, професійної мобільності та швидкої адаптації до змін і розвитку.
  
 
== Основні напрями професійної діяльності фахівців із дошкільної освіти ==  
 
== Основні напрями професійної діяльності фахівців із дошкільної освіти ==  

Версія за 00:04, 12 листопада 2016

Про вихователя дітей дошкільного віку

“Хто виховує маленьких дітей, той створює величні світи і дотичний до Всесвіту!”

На планеті дитинства інша енергетика, інший рівень радості і трагедій. Там немає звичайних почуттів, звичайних думок: діти почувають і мислять, говорять і діють, як поети, учені, філософи. Поряд з ними може бути не кожний.

ДО-1.JPG

Дошкільна освіта – спеціальність, важливість якої вже усвідомлена суспільством, вона не просто перспективна, а й стратегічно необхідна. Студенти, які отримають фах із дошкільної освіти, можуть бути впевнені в тому, що завжди матимуть місце роботи, повагу людей і любов дітей.

Про кафедру

05 20 2016 tema kaf do.jpg

Кафедра дошкільної освіти функціонує з 1 вересня 2011 року. Кафедра є випусковою для напряму підготовки 6.010101 «Дошкільна освіта» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та спеціальностей 7.01010101 «Дошкільна освіта» освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст», 8.01010101 «Дошкільна освіта» освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр». Очолює кафедру Бєлєнька Ганна Володимирівна - професор, доктор педагогічних наук. В складі кафедри – 21 працівники, з них: 2 доктори педагогічних наук, 12 кандидатів наук, 7 доцентів, 5 старших викладачів, 6 викладачів, 2 аспіранти, 1 лаборант. Кафедра дошкільної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка є науково-методичним центром столичної дошкільної освіти, який консолідує зусилля науковців та практиків з метою вирішення актуальних проблем розвитку дітей дошкільного віку. Навчальний процес здійснюється з урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій навчання та орієнтується на формування досвідченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до постійного оновлення наукових знань, професійної мобільності та швидкої адаптації до змін і розвитку.

Основні напрями професійної діяльності фахівців із дошкільної освіти

Щорічно потреба в дошкільних навчальних закладах та професійних вихователях дітей дошкільного віку зростає. Сучасні батьки зацікавлені у підготовці своїх дітей до життя і довіряють їхній розвиток професіоналам.

Бакалавр із дошкільної освіти може займатися такими напрямами професійної діяльності:

  • виховання та навчання дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах державного, відомчого і приватного підпорядкування;
  • організація методичної роботи з дошкільного виховання у дошкільних навчальних закладах, центрах розвитку дітей, санаторіях;
  • навчання дитини в умовах родинного виховання;
  • організація гурткової роботи, консультування з питань сімейного виховання.
ДО-3.JPG

Посади, які можуть обіймати випускники

Випускники - бакалаври з дошкільної освіти можуть обіймати наступні посади:

  • Вихователь дітей дошкільного віку
  • Вчитель дітей дошкільного віку
  • Сімейний педагог
  • Консультант із питань сімейного виховання
  • Вихователь-методист

Особливості навчання

  • Вивчення педагогічних наук (дошкільна педагогіка: ігрова, пізнавальна, театральна, художня, трудова діяльність дітей дошкільного віку; навчання дітей іноземної мови, тощо)
  • Вивчення психологічних наук (вікові та індивідуальні особливості дітей, технології міжособистісної взаємодії, тренінги спілкування, тощо)
  • Вивчення іноземних мов (англійська, німецька)
  • Сучасні бази практик (Центр практичної підготовки студентів спеціальності «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта»; дошкільні навчальні заклади м. Києва; дитячі центри; культурно-мистецькі заклади та ін.)
ДО-2.JPG

Медіа

Основні переваги

  • Можливість постійно бути в тонусі (фізичному, психологічному, інтелектуальному) мати гарний настрій, бути цікавим для малих Чомусиків;
  • Можливість відкривати в собі щось нове і світ для малюків - постійно вдосконалюючись, вчити дітей;
  • Можливість працювати і навчатися одночасно;
  • Будувати кар’єру в галузі дошкільної освіти;
  • Продовжувати навчання в Університеті за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» і «магістр».

Споріднена спеціальність

Початкова освіта

Де навчаються студенти?

  • Підготовка студентів за спеціальністю «Дошкільна освіта» ОКР «молодший спеціаліст» здійснюється в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Підготовка студентів за напрямом підготовки (спеціальністю) «Дошкільна освіта» ОКР «бакалавр», «спеціаліст» і «магістр» здійснюється в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка.

Вступникам

Інформацію для вступників Ви можете переглянути за наступними посиланнями:

1474467136 (2).jpg