Відмінності між версіями «ДНЗ 659»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показана одна проміжна версія ще одного учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
 +
{{Шаблон:Практика студентів/Меню}}
 +
 
В понеділок, 28. 11. 2016 студенти-магістранти спеціальності "Дошкільна освіта" групи ДОм-1-15-2.0д  Бачинська Валентина, Вострякова Вікторія, Кузьняна Альона, Ткачук Богдан та Удовенко Ельвіра відвідали Дошкільний навчальний заклад № 659 санаторного типу для дітей з хронічними неспицифічнимми захворюваннями органів дихання. Дошкільний навчальний заклад знаходиться за адресою:  м. Київ, Голосіївський район, провулок Сільськогосподарський, 4.
 
В понеділок, 28. 11. 2016 студенти-магістранти спеціальності "Дошкільна освіта" групи ДОм-1-15-2.0д  Бачинська Валентина, Вострякова Вікторія, Кузьняна Альона, Ткачук Богдан та Удовенко Ельвіра відвідали Дошкільний навчальний заклад № 659 санаторного типу для дітей з хронічними неспицифічнимми захворюваннями органів дихання. Дошкільний навчальний заклад знаходиться за адресою:  м. Київ, Голосіївський район, провулок Сільськогосподарський, 4.
 
https://pp.vk.me/c604616/v604616362/17cc4/8mBhsU1rXCY.jpg
 
https://pp.vk.me/c604616/v604616362/17cc4/8mBhsU1rXCY.jpg
Рядок 97: Рядок 99:
 
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HOURqNZfT88ANLDTspp5Xew2N5d-13eIrtLWluZjkB4/edit#gid=1916378094
 
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HOURqNZfT88ANLDTspp5Xew2N5d-13eIrtLWluZjkB4/edit#gid=1916378094
  
Нами було створено особисту сторінку ДНЗ № 659 в соціальній мережі «Facebook». Сторінка створена для покращення комунікацій між батьками та адміністрацією, та батьків між собою. Вона дає змогу батькам в онлайн-режимі спостерігати за цікавими подіями в житті ДНЗ № 659 ( святами, розвагамии, екскурсіями, днями народженнями та інше).
+
Нашою групою було розроблено методичні рекомендації для педагогічних працівників ДНЗ № 659, а саме:
Посилання на сторінку : https://www.facebook.com/dnz659/
+
 
Скін зображення : https://pp.vk.me/c637623/v637623362/22b40/QH9xQxvV4Bk.jpg
+
'''Проектування інформаційного освітнього середовища навчальної установи'''
 +
1. Сприяти тому, щоб працівники закладу користувалися хмарними сервісами .
 +
2. Бажано створити базу електронних ресурсів для працівників дошкільного навчального закладу (різні онлайн курси, веб-ресурси для роботи з дітьми, електронна бібліотека ).
 +
3. Забезпечити заклад різними ліцензованими програмами для дітей та педагогів ДНЗ.
 +
4. Сприяти залученню ІТ спеціалістів для проведення семінарів-практикумів та різних тренінгів з працівниками дошкільного навчального закладу для підвищення рівня їхньої ІК-компетентності.
 +
 
 +
'''Модернізація ІТ інфраструктури'''
 +
1.Бажано обладнати серверну кімнату.
 +
2.Оновити апаратне забезпечення закладу на більш сучасне для того, щоб підвищити якісну та швидку роботу педагогічних працівників ДНЗ.
 +
3.Урізноманітнити програмне забезпечення ДНЗ .
 +
 
 +
'''Формування ІК-компетентності вихователів освітньої установи'''
 +
1.Відвідувати тренінги, майстер-класи, семінари  з використання ІКТ.
 +
2.Проходження різноманітних онлайн-курсів (Prometeus, Інтуіт та інщі).
 +
3.За допомогою метод. об`єднань, різних курсів підвищення кваліфікації, інтернет –ресурсів підвищувати ІК- компетентність вихователів та педагогічних працівників ДНЗ.

Поточна версія на 13:47, 6 січня 2017

Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики

В понеділок, 28. 11. 2016 студенти-магістранти спеціальності "Дошкільна освіта" групи ДОм-1-15-2.0д Бачинська Валентина, Вострякова Вікторія, Кузьняна Альона, Ткачук Богдан та Удовенко Ельвіра відвідали Дошкільний навчальний заклад № 659 санаторного типу для дітей з хронічними неспицифічнимми захворюваннями органів дихання. Дошкільний навчальний заклад знаходиться за адресою: м. Київ, Голосіївський район, провулок Сільськогосподарський, 4. 8mBhsU1rXCY.jpg

Головна інформація про садочок.

В садочку функціонує 3 группи: 1 група - для дітей раннього віку; 2 різновікові дошкільні групи. F-UwfOnY3wo.jpg

https://pp.vk.me/c604616/v604616362/17cd8/owNm3dpjh8k.jp

KFxwqDvg5pQ.jpg

Режим роботи садочка: з 7.00 до 19.00

Кратність харчування: 4-х разове за санаторними нормами.

Дошкільний навчальний заклад працює за Програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років "Дитина".

Для оздоровчо-профілактичної роботи з дітьми функціонує кабінет фізіотерапії, де проводяться процедури УВЧ-терапії, інгаляції, аромотерапія, киснева пінка. jrOkj3YRSsw.jpg

Здоров"ям малят опікуються: лікар-педіатр, старша медична сестра, медична сестра фізіотерапії, медична сестра з дієтхарчування, інструктор з фізвиховання, практичний психолог.

Директор дошкільного навчального закладу № 659 - Ващішіна Марина Леонідівна.

d88mMLKsjs8.jpg


Після відвідування дошкільного навчального закладу ми залиши в своїх душах особливо приємні враження та спогади. Завдяки директору Ващішіній Марині Леонідівні, лише за 1-ин, день ми змогли поринути в атмосферу окремої чарівної планети, якою і є цей садочок. Завдяки директору та її плідній роботі, садочок №659 протягом короткого часу був обладнений усім необхідним для роботи в сфері ІКТ (ПК, прінтерами, ламінаторами, магнітними дошками, проектором, аудіо системами тощо), завдяки яким виховання та навчання дітей стало більш доступним, різноманітним та грунтовнішим. За цей день, який ми провели в садочку, ми змогли відвідати приміщення усіх груп, музичне заннятя, ознайомитись з основною документацією і кабінеті директора та зробити аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ .

wSE3zBx2JKc.jpg

iH9fSLD-YyI.jpg

hEVmAjgcqO8.jpg

До таких людей хочеться повертатись! Саме тому ми це зробили вже наступного дня! Далі буде... :) 5fFOp7Fm4vA.jpg

Також ми розробили "Анкету для вихователів" стосовно їх ІК-компетентності.Вона дає змогу дізнатись нам про їх рівень знань щодо ІК-компетентності. https://docs.google.com/a/kubg.edu.ua/forms/d/1a4ExsHP8JBLJ6G-cqAThzT_Sk-h9OX1IDM8pv679nVo/edit

                                                               29 ЛИСТОПАДА

Погода сьогодні просто казкова.Зі справжньою зимою всіх!!!І знову наша маленька команда магістрантів з великим задоволенням повертаємось в ДНЗ №659. Щоб дізнатись ще багато цікаво.Адже на нас чекає ще немало сюрпризів від ДНЗ №659. A7gQdeTeOrk.jpg Привітна Марина Леонідівна та весь її дружній колектив зустрічали нас як своїх рідних колег. Їхній малесенький колектив має дуже багато тепла, добра і позитиву який вони передають не тільки своїм вихованцям але і їхнім батькам.Ось приклад того як використння ІКТ в ДНЗ може впливати на формування хороших міжособистісних стосунків педагогічного колективу і батьків. Зі слів Марини Леонідівни,ми дізнались що за 9 років її перебування на посаді завідувача трапляються різні батьки , але всі вони хочу перш за все - щоб їх дитина була,ціла і неушкоджена,здорова, і радісна. Але є ще один ключик!І саме завдяки цьому ключику багато батьківських сердець відкриваються до співпраці. Кожна група ДНЗ маю свою персональну сторонінку в соц мережах ВК,ОК,Viber. Що дозволяє не тільки обмінюватись повідомленнями , завантажувати фото і відео зі свят, а і бачити дні народження САМИХ БАТЬКІВ. І от саме сьогодні ми побачили реакцію одного тата. Марина Леонідівна ще з самого ранку надіслала йому привітання від всього колективу,у відповідь на що він був дуже здивований і безмежно щасливий,вдячний і заряджений радістю на весь день.МИ вважаємо, що не кожен садочок може поділитись таким досвідом налогодження партнерських стосунків з батьками. d59fa21d06eec106be9e36686d4e4e0e.jpg

У кабінеті практичного психолога є ноутбук принтер і ламінатор які використовуються як для колективної роботи так і індивідуально. Педагог використовує інтерактивні презентації з налаштованою анімацією в MC PowerPoint. Ці презентації ідуть як допоміжна складова до індивідуальних занять з логопедії та психодіагностики.

MV3HJEebbPk.jpg

Не обійшли увагою ми і медичний кабінет, адже саме там медична сестра працює з комп'ютерною програмою з організації харчування ДНЗ.Вона включає всі аспекти орг.харчування та електронні версії журналів,які використовуються в садочку щодо орг. харчування. Цю програму ДНЗ придбав ще 7 років тому ,коли вона тільки впроваджувалася в Україні, це значно спростило роботу щодо організації харчування. Адже сама програма за допомогою кольорових орієнтирів вказує на відповідність внесених даних нормам. Також дізналися, що ДНЗ №659 - це дійсно високорозвинений заклад освіти, який вміє розумно і єфективно організовувати свою діяльність.Підтвердженням цього є факт,що харчові відходи не викидаються на смітник, а передаються до притулку для тварин. Дуже мудро!Дякуємо за теплий прийом і Вашу доброту) BP47dE6VCg4.jpg Розробка меню на кожен день 1KAe0T6WHRg.jpg Меню-вимога на видачу продуктів харчування G_MpwjBQtLo.jpg І традиційно наше селфі (з медичною сестрою) kvGK6JNA5Lk.jpg

Однією з головних подій цього тижня стало проведення нашою дружньою командою семінару для вихователів з використання ІКТ в освіті. Ми дуже раді, що нашому керівнику Василенко Світлані Василівні також вдалося відвідати наш семінар.

Семінар проводив наш талановитий Ткачук Богдан. Почався семінар, як завжди, з традиційного привітання та веселих танців від Боді, від яких усі учасники семінару були у захваті, та щиро раділи, як діти.

T9Vl68d-0sc.jpg

Головною метою семінару було ознайомлення співробітників ДНЗ №659 (вихователів, практичного психолога та медичної сестри) , на чолі з директором Ващішіною Мариною Леонідівною, з сучасними електронними ресурсами, сайтами та сервісами, які вони могли би використовувати у своїй подальшій роботі з дітьми. Нами були представлення сервіси для створення карти знань , інтерактивних зображень, storytelling (сторітеллінг) , презентації в Prezi, тощо. Завдяки тому, що ДНЗ №659 обладнений усіма необхідними технічними засобами для проведення презентацій\семінарів\лекцій ( проектор, інтерактивна дошка, вихід в інтернет, наявність ПК у кожного співробітника), то у нас була можливість все розповісти використовуючи можливості ІКТ (представлення в презентації Prezi кожного сервіса, поетапність регістрації та роботи в ньому) та також трохи повправлятися онлайн з деякими сервісами.

amtKSW715us.jpg

kcsSScF7KgE.jpg

fd_YkPFdTw8.jpg

-ZXOI8vMbtk.jpg

yoDt1dI78ds.jpg

Головним, що нам особливо було приємно бачити, це радість і щастя в очах співробітників, які почувни інформацію від нас щиро сміялись і раділи, адже дізнались щось нове, дуже цікаве, а головне - те, що зможуть використовувати у роботі з дітьми. На фото видно непідкупні щасливі емоції практичного психолога. cc6luw8cYGE.jpg


І на закінчення був ще один новий веселий танок від Богдана.

2kabH6guebw.jpg

А цими усміхненими обличчями ми хочемо сказати, що дуже щасливі з того, що мали можливість провести цей семінар і поділитися отриманими знаннями в університеті щодо ІКТ , сучасних електронних ресурсів та сервісів з іншими людьми, адже коли людина віддає та ділиться чимось, вона ще більше отримує у відповідь і ще більше розвивається :)

8FH_j3YsKs8.jpg Хочемо представити результати анкетування для вихователів ДНЗ №659,яке ми проводили в ході практики. Зібравши та обробивши дані анкет, ми з'ясували, що більшість вихователів використовують ІКТ в ході заняття та підготовці до нього,створюючи наочний супровід для заняття.В основному працюють з презентаціями PowerPoit та матеріалами з інтернету. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HOURqNZfT88ANLDTspp5Xew2N5d-13eIrtLWluZjkB4/edit#gid=1916378094

Нашою групою було розроблено методичні рекомендації для педагогічних працівників ДНЗ № 659, а саме:

Проектування інформаційного освітнього середовища навчальної установи 1. Сприяти тому, щоб працівники закладу користувалися хмарними сервісами . 2. Бажано створити базу електронних ресурсів для працівників дошкільного навчального закладу (різні онлайн курси, веб-ресурси для роботи з дітьми, електронна бібліотека ). 3. Забезпечити заклад різними ліцензованими програмами для дітей та педагогів ДНЗ. 4. Сприяти залученню ІТ спеціалістів для проведення семінарів-практикумів та різних тренінгів з працівниками дошкільного навчального закладу для підвищення рівня їхньої ІК-компетентності.

Модернізація ІТ інфраструктури 1.Бажано обладнати серверну кімнату. 2.Оновити апаратне забезпечення закладу на більш сучасне для того, щоб підвищити якісну та швидку роботу педагогічних працівників ДНЗ. 3.Урізноманітнити програмне забезпечення ДНЗ .

Формування ІК-компетентності вихователів освітньої установи 1.Відвідувати тренінги, майстер-класи, семінари з використання ІКТ. 2.Проходження різноманітних онлайн-курсів (Prometeus, Інтуіт та інщі). 3.За допомогою метод. об`єднань, різних курсів підвищення кваліфікації, інтернет –ресурсів підвищувати ІК- компетентність вихователів та педагогічних працівників ДНЗ.