Відмінності між версіями «Губська Тетяна Олександрівна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 28: Рядок 28:
 
Завдання 3
 
Завдання 3
 
<br />
 
<br />
 +
Проектування інформаційного освітнього середовища навчальної установи
 +
Основні завдання для побудови ІОС:
 +
 +
розвиток та модернізація матеріальної бази інформатизації (придбання комп‘ютерів, розробка програмного забезпечення;
 +
створення корпоративної мережі, підключення до мережі Інтернет, обладнання відповідних приміщень);
 +
створення організаційної структури управління процесом інформатизації (внесення змін до посадових обов‘язків працівників установи, призначення відповідального);
 +
підготовка педагогічних працівників до ефективного використання інформаційних технологій;
 +
створення єдиної корпоративної бази даних;
 +
створення корпоративної пошти.
 +
Змістовним та структурним наповненням ІОС дошкільного закладу може бути:
 +
1. індивідуальні портфоліо керівника та вихователів;
 +
2. віртуальний методичний кабінет;
 +
3. е-бібліотека
 +
4. сторінки логопеда, психолога, медичної сестри
 +
5. е-меню
 +
6. створення та зберігання документації
 +
7. зв'язок батьки-вихователі-адміністрація
 +
8. електронна черга у ДНЗ
 +
Технологічна складова:
 +
1. Система засобів, що забезпечує проведення робіт з усіма видами навчальної інформації, яка включає механізми її обробки, збереження, оперативного пошуку та тиражування.
 +
2. Розгорнута система засобів масової інформації.
 +
3. Система, що забезпечує введення в експлуатацію, сервісне обслуговування, ремонт і модифікацію використаних у роботі з освітньою інформацією технічних засобів.
 +
Модернізації ІТ інфраструктури
 +
1. Оновлення ноутбуків
 +
2. Придбання:
 +
кабелів HDMI
 +
двох планшетних комп'ютерів impression
 +
SMART Board
 +
3. Збільшення радіусу дії wi-fi мережі
 +
4. Оновлення програмного забезпечення
 +
 +
 +
 +
 +
 +
Формування ІК- компетентності вихователів освітньої установи
 +
Формування ІК- компетентності вихователів можливе через такі заходи як:
 +
1. тестування на визначення точного рівня ІК-компетентності вихователя;
 +
2. курси підвищення ІК-компетентності (за рівнями знань);
 +
3. система постійно діючих семінарів з питань вдосконалення навиків роботи на комп'ютері з різними програмами і вживання ІКТ в освітньому процесі;
 +
5. індивідуальні консультації за запитом;
 +
6. система проблемних семінарів на основі вивчення освітніх потреб у використанні ІКТ;
 +
7. система майстер-класів, стажувань у педагогів компетентних в ІКТ;
 +
9. наради – семінари, тренінги;
 +
11. система дистанційного навчання.

Версія за 23:30, 20 листопада 2018

[[

]] Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Губської Тетяни Олександрівни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта»

. Завдання 1

Для визначення рівня обізнаності вихователів в сфері ІКТ було проведено опитування

Проаналізувавши результати, можна зробити висновок, що не всі вихователі достатньо володіють ІКТ,а дехто взагалі не володіє . Найчастіше вони використовують лише пошукові системи, та іноді використовують у свої роботі відеоматеріали з YouTube. 

ІКТ інфраструктура садочка: • 1 персональний ноутбук – у вихователя методиста • 4 комп'ютери - 1 у директора ЗДО та 1 у медичної сестри 1вихователя методиста, 1 діловод • 2 копіри Мультимедійну дошку та проектор в залі ЗДО використовують для педрад, семінарів, для проведення дитячих ранків.

Документообіг із районним управлянням освіти здійснюється за допомогою OFFICE 365, хмарних сервісів та електронною поштою.

Запис та Зарахування дітей в ЗДО відбувається за допомогою електронної системи запису до ДНЗ. Медична сестра використовує в своїй роботі електронне меню програма «Їжак» та електронний табель відвідування дітей ЗДО. Директором ЗДО була створена група вихователів у вайбері для вирішення різних організаційних питань.

Завдання 2

https://sites.google.com/u/0/new/?authuser=0<br

https://calendar.google.com/calendar/r

Завдання 3
Проектування інформаційного освітнього середовища навчальної установи Основні завдання для побудови ІОС:

розвиток та модернізація матеріальної бази інформатизації (придбання комп‘ютерів, розробка програмного забезпечення; створення корпоративної мережі, підключення до мережі Інтернет, обладнання відповідних приміщень); створення організаційної структури управління процесом інформатизації (внесення змін до посадових обов‘язків працівників установи, призначення відповідального); підготовка педагогічних працівників до ефективного використання інформаційних технологій; створення єдиної корпоративної бази даних; створення корпоративної пошти. Змістовним та структурним наповненням ІОС дошкільного закладу може бути: 1. індивідуальні портфоліо керівника та вихователів; 2. віртуальний методичний кабінет; 3. е-бібліотека 4. сторінки логопеда, психолога, медичної сестри 5. е-меню 6. створення та зберігання документації 7. зв'язок батьки-вихователі-адміністрація 8. електронна черга у ДНЗ Технологічна складова: 1. Система засобів, що забезпечує проведення робіт з усіма видами навчальної інформації, яка включає механізми її обробки, збереження, оперативного пошуку та тиражування. 2. Розгорнута система засобів масової інформації. 3. Система, що забезпечує введення в експлуатацію, сервісне обслуговування, ремонт і модифікацію використаних у роботі з освітньою інформацією технічних засобів.

Модернізації ІТ інфраструктури

1. Оновлення ноутбуків 2. Придбання: кабелів HDMI двох планшетних комп'ютерів impression SMART Board 3. Збільшення радіусу дії wi-fi мережі 4. Оновлення програмного забезпечення



Формування ІК- компетентності вихователів освітньої установи Формування ІК- компетентності вихователів можливе через такі заходи як: 1. тестування на визначення точного рівня ІК-компетентності вихователя; 2. курси підвищення ІК-компетентності (за рівнями знань); 3. система постійно діючих семінарів з питань вдосконалення навиків роботи на комп'ютері з різними програмами і вживання ІКТ в освітньому процесі; 5. індивідуальні консультації за запитом; 6. система проблемних семінарів на основі вивчення освітніх потреб у використанні ІКТ; 7. система майстер-класів, стажувань у педагогів компетентних в ІКТ; 9. наради – семінари, тренінги; 11. система дистанційного навчання.