Відмінності між версіями «Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Петра Яцика (Київська обл., с. Гнідин)»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Семінар (тренінг) для вчителів (вихователів) з використання ІКТ в освіті або виступ на педраді щодо можливостей онлайн навчання.)
(Семінар (тренінг) для вчителів (вихователів) з використання ІКТ в освіті або виступ на педраді щодо можливостей онлайн навчання.)
Рядок 99: Рядок 99:
 
[[Файл:380-40.jpg]]   
 
[[Файл:380-40.jpg]]   
 
[[Файл:Padlet 01.jpg]]  
 
[[Файл:Padlet 01.jpg]]  
[[Файл:Файл:Download.do29.jpg]]
+
[[Файл:Download.do29.jpg]]
  
 
=Методичні рекомендації: =
 
=Методичні рекомендації: =

Версія за 23:06, 23 лютого 2017

Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ.

School 165.jpg

Кожна школа працює над підвищенням якості знань учнів. Для цього необхідно використовувати нові технології навчання, в тому числі ІКТ. Збільшення розумового навантаження на уроках змушує замислитися над тим, як підтримати в учнів інтерес до досліджуваного предмета, їх активності протягом всього уроку. Використання комп'ютера на уроці дозволяє вчителю створити інформаційну обстановку, яка стимулює інтерес і допитливість учнів. Широке застосування комп’ютерних технологій в освіті поступово, але досить впевнено, стає найважливішою деталлю навчально-виховного процесу Гнідинської школи імені Петра Яцика І-ІІІступенів в селі Гнідині, Бориспільського району.В школі відбувається активне впровадження ІКТ в освітньому процесі. Створюються умови для організації навчання та використання новітніх технологій. Гнідинська ЗОШ є школою з національно-патріотичним вихованням учнів, школа в якій щороку проводяться чимало олімпіад, одна із них, найважливіша - олімпіада з української мови імені Петра Яцика. Зрозуміло, що школа ніяк не може обійтися без технологій ІКТ, що з кожним роком все більше і більше вдосконалюються школою.

Гнідинська ЗОШ має 3 ступені освіти:

  • 1-4 класи - початкова школа (8 класів)
  • 5-9 класи - середня школа (6 класів)
  • 10-11 класи - старша школа(2 класи)


Педагогічний колектив якнайкраще та найдоступніше старається застосовувати ІКТ на уроках, семінарах, секціях, гуртках, концертах, нарадах, батьківських зборах, проектах і т.д. В школі є мультимедійний кабінет, або "Кабінет Казки" для наймолодших, який оснащується смарт-дошкою, компютерами, колонками. Тут зазвичай ознайомлюються з технологіями 1-2 класи через гру, м\ф. Проводяться психологічні курси для майбутніх першокласників та їх батьків "Я йду до школи" з використанням ІКТ.

'В школі проходять такі гуртки для дозвілля та навчання:

  • анг.мова(зі smart-дошкою)
  • гурток з обр.мист "ОБЕРІГ"
  • гурток з вишивки "КИЇВЩИНОЗНАВСТВО"
  • вокал (муз.інструменти, ІКТ)
  • танці (з використанням ІКТ)
  • хореографія
  • гімнастика(з використанням ІКТ)
  • текван-до
  • бокс

Навчання проходить за такими напрямками: профіль фізико-математичний(з 10 кл), профіль гуманітарних наук(з 10кл). Кількість учнів - 422. Вчителі, які проходятть атестацію, мають можливість відвідати та пройти курси майбутнього Intel, що нині є важливо.

Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)

Апаратне забезпечення:

  • 1 комп'ютерний клас
  • 1 smart-дошка,3 інтерактивні
  • 1 мультимедійний клас
  • 1 кабінет відеоспостереження(по всій території школи)

Кабінет відеоспостереження.jpg

  • 3 навісні плазми по USB-підключенню

Оснащення комп'ютерами: Кабінет директор(1),секретар(1),кабінет заступника по навчально-виховній роботі(1), кабінет заступника по виховній роботі(1), кабінет бухгалтера(1), кабінет психолога(1), кабінети поч.кл.(3), кабінет анг.мови(1), комп'ютерний клас(12).

Програмне забезпечення:

Програмне забезпечення.jpg Вас.jpeg

Інформаційне забезпечення:

Інформаційно-освітнє середовище школи представлено сайтом школи, який реалізує освітню політику школи school-gnidyn.ucoz.ua/ Навчання інформатики починається з 2 класу і активно продовжується до 11 класу. Як початкова, так і старша та середня школи забезпеченні підручниками "Інформатика". В початковій наявні зошити з друкованою основою. Інформатика.jpg

Вчителі, які роками працювали в школі свої уроки друкують на сайті За ними поспішає і молоде, креативне покоління. яке більше використовує ІКТ в педагогічній діяльності.

Навчально-наукове забезпечення:

  • Microsoft office
  • проект "1учень - 1комп'ютер"
  • проектів з інформатики «Весела наука»

Хмарні.jpg

ІК- компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.

Анкета «ІКТ-компетентність вчителя»

Серед вчителів 'Гнідинської ЗОШ І-ІІІступенів імені Петра Яцика'було проведено анкетування на тему «ІКТ-компетентність вчителя». Анкету можна проглянути за посиланням анкета. Результати опитування за наступним посиланням результати

Сайт школи.

Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика представлена сайтом школи в мережі Інтернет. Кожен з вчителів закладу має можливість писати статті про події. які відбулися за їх участі, додаючи відеофрагменти, фото. Стаття [1] керівника 6-А класу Стаття [2] класного керівника 3-А класу

Семінар (тренінг) для вчителів (вихователів) з використання ІКТ в освіті або виступ на педраді щодо можливостей онлайн навчання.

15 лютого 2017 року у Гнідинській ЗОШ імені Петра Яцика був проведений семінар для вчителів школи "Використання віртуальної дошки на уроках" студенткою-практиканткою Мосійчук О.А. та вчителем інформатики Кудько Т.С.

Мета семінару: ознайомити вчителів з віртуальної дошкою; дати поняття про найпростіше використання дошки показуючи на прикладі; допомогти в створенні "чого нового" через сайт[3] віртуальної дошки, що залюбки використає кожен вчитель-початківець та вчитель-предметник.

Семінар розпочався з ознайомлення з самою віртуальною дошкою на сайті. Перш ніж скористатися сервісом Padlet у навчальному процесі, по-перше, для розуміння дидактичних можливостей ресурсу вчителі переглянули приклади дощок; по-друге, ознайомилися із основними прийомами роботи з сервісом, навчилися створювати й налаштовувати дошки.

Можливі способи використання дощок:

  • як майданчик для організації групової роботи під час проведення «мозкового штурму», узагальнення й систематизації знань, рефлексії;
  • для розміщення навчальної інформації або завдань для її пошуку;
  • для організації спільного виконання домашнього завдання;
  • як місце розміщення ідей для проектів та їх обговорення;
  • як інструмент для організації кооперативної спільної діяльності учнів як на занятті, так і в позанавчальний час.

Багато вчителів, особливо вчителі-предметники з великим стажем роботи, не могли зрозуміти суть віртуальної дошки. Ці вчителі звикли до роботи з підручником і щось нове не хотіли всприймати, коментуючи це словами : "Це не для нас, це для молодих спеціалістів". Але!, коли вони подивилися на результати, які виходять на віртуальній дошці, зрозуміли, наскільки це б могло полегшити роботу на уроці і взялися за елементарне її опанування. На семінарі вдалося попрацювати над створенням інтерактивних книг, інтерактивного навчального відео, ознайомитися з сервісом [4] для створення хмари тегів(слів) та сервісом [5] для створення інтерактивних зображень. Як виявилося вкінці семінару, віртуальна дошка під силу всім вчителям. Молоді спеціалісти працювали із-задоволенням та швидко опановували віртуальну дошку https://padlet.com.

P3190027.jpg 

Семінар.jpg 380-40.jpg Padlet 01.jpg Файл:Download.do29.jpg

Методичні рекомендації:

Проектування інформаційного освітнього середовища навчальної установи

Модернізації ІТ інфраструктури

Формування ІК- компетентності вчителів, вихователів освітньої установи

Фотозвіт