Герасим'юк Надія Степанівна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

--Надія Степанівна (обговорення) 23:35, 8 грудня 2018 (EET)Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Герасим'юк Надії Степанівни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання Зміст

Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.

Доброго дня! Стелла Євгенівна,дякую ,що погодились на невеличке інтерв`ю. Як ви вважаєте, чи потрібно впроваджувати ІКТ політику?

Завдяки стрімкому розвитку та активному використанню ІКТ, системний підхід до трансформації системи освіти передбачає розробку освітньої ІКТ- політики на рівні держави, регіону чи окремого навчального закладу. ІКТ- політика в галузі освіти (далі ІКТ-політика) - формування пріоритетів та планів – може поєднати нововведення на базі ІКТ з іншими змінами в навчальних програмах та оцінюванні знань студентів, з професійним розвитком викладачів, методами викладання та навчання, організацією досліджень, забезпеченням трансферу знань та мобільності студентів, моніторингом та оцінюванням якості підготовки спеціалістів на надання освітніх послуг. До того ж ІКТ-політика здатна поєднати трансформацію системи освіти з важливими цілями.

Як працівники використовують ІКТ під час уроку?

Вчителі використовують власні презентації, електронні проекти та ін... Кожен із застосовуваних інформаційних компонентів має власні засоби й дидактичні можливості, що спрямовані на забезпечення оптимізації процесу навчання. Це дає можливість не лише вивчати світ за допомогою текстів і зображень, а й створити активне кероване комунікативне середовище, у якому здійснюємо навчальний процес. Яку мету ви ставите насамперед перед собою та перед своїми працівниками впроваджуючи ІКТ?

Головна мета— створення електронного інформаційно-освітнього простору навчання, який би забезпечував ефективну мережеву взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу. Який рівень використання ІКТ мають працівники школи?

Достатній, але прагнемо провести семінар з удосконалення навичок ІКТ дя педагогічних працівників.

ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.

Анкетування https://docs.google.com/forms/d/173yNB8N6FdK7UXt2twX46kCvEoiTWcLW5OzccERIlcs/edit 

Аналіз результатів анкетування https://docs.google.com/forms/d/173yNB8N6FdK7UXt2twX46kCvEoiTWcLW5OzccERIlcs/edit#responses

Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення).

Апаратне забезпечення: У школі 50 комп’ютерів (2 комп’ютерні кабінети (30 комп’ютерів), 5 комп’ютерів для адміністрації, 1 комп`ютер у директора , 1 комп`ютер у секретаря, 1 комп’ютери в бібліотеці, не в кожному класі у вчителя є персональний комп’ютер або ноутбук) 5 інтерактивні дошки У школі є кабінет , де проводяться конференції, семінари, лекції Усі комп’ютери підключені до інтернету, в школі працює Wi-Fi. Програмне забезпечення: Microsoft office Windows Інформаційне забезпечення: Інформаційно-освітнє середовище школи представлено сторінкою школи в соціальній мережі Facebook та офіційний сайтом школи

Завдання на вибір

Семінар (тренінг)

Методичні рекомендації