Астапович Вероніка Анатоліївна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Астапович Вероніки Анатоліївни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Початкова освіта».


Завдання 1. Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

  • Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.

Доброго дня, Роман Васильович! Чи важаєте Ви необхідним використовувати ІКТ у школі?

- Так, звичайно, ми живемо у сучасному суспільстві, де кожна дитина має доступ до гаджетів, телефонів, Інтернету тому ми маємо йти нога в ногу з підростаючим поколінням. У нашій школі навчають дуже сучасні діти, можна сказати, діти нового покоління тому для нас це питання є дуже актуальним.''

Як ви вважаєте, використання ІКТ на уроці допамагає вчителю у роботі?

-Так, однозначно допомагає, навчальні місця обладнані нетбуками, на яких встановлена спеціальна програма, що дозволяє вчителю зі свого комп'ютера спостерігати за виконанням робіт і перевіряти завдання кожного учня в режимі онлайн, що значно прискорює роботу, та дає можливість в повному обсязі контролювати роботу учнів, та за необхідності може допомогти тому, хто цього потребує

Які переваги стосовно ІКТ має Новософіївська школа перед іншими школами?

- Ще одна гордість школи - клас, обладнаний системою Альфанет. З її допомогою можна проводити уроки за принципом відеоконференцій. Для цього клас обладнаний великим монітором і відеокамерою. Дитина, яка захворіла, чи знаходить на відпочинку може бути "присутня" на уроці, та не пропускає навчання.

Як Ви важаєте, чи задоволені батьки використанням ІКТ у школі?

-Якби я був на місці батьків я б був дуже задоволений, завдяки системі поспостерігати за уроком зможуть навіть батьки з домашнього комп'ютера або мобільного телефону. Особливо батьки першокласників задоволенні такій системі, тому що вони хвилюються за своїх дітей, тому що це нове місце, вчителі, друзі.

Чи покращує ІКТ якість навчання?

- Як на мене, мудре поєднання ІКТ з досвідом, ініціативністю, творчістю вчителя приносить свої позитивні плоди. Діти, у нашій школі вміють працювати з комп'ютерами,Інтернетом, що однозачно є корисним для них. Вчитель у свою чергу цікаво, динамічно проводить урок за допомогою використання ІКТ.


-ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.

Посилання на анкету

https://docs.google.com/forms/d/1NCsUJdvs0rZ6ezVTLTZlzX_u75qmP0MT0Z46-gu72HI/edit

Результати анкетування

https://docs.google.com/forms/d/1NCsUJdvs0rZ6ezVTLTZlzX_u75qmP0MT0Z46-gu72HI/edit#responses

Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)

апаратне програмне інформаційне навчально-наукове
ПК та ноутбуки Microsoft office інформаційне державні стандарти освіти
Інтерактивні та сенсорні дошки і проектори Windows Представлено сайт школи https://novoschool.com.ua/ підручники та навчальні посібники;
Принтери, сканери, факс Антивірусна програма Kaspersky матеріали поточного та підсумкового контролю


Завдання 2

Гугл- календар для співробітників, керівників

https://calendar.google.com/calendar/b/2/r/month/2018/11/29?tab=mc