Артеменко Юлія Вікторівна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика База для проведення практики: Створення СШ № 88 (Печерський район, вул. К. Білокур, 3)

  1. 66CDAA

Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

1апа.png
Анкета-png-.png

Інтерв’ю з керівником навчального закладу

– Як Ви вважаєте, чи потрібні інновації сучасній освіті?

– Так, освіта має орієнтуватись на діяльнісні, розвиваючі технології, які формують у учнів уміння вчитися, оперувати і управляти інформацією, швидко приймати рішення. Наразі виникла необхідність пошуку нових організаційних форм і методик навчання, які б відповідали адаптації школи до комп’ютерної епохи.

– Чи готовий ваш навчальний заклад до впровадження ІКТ?

–Наш заклад недостатньо оснащений необхідним технічним обладнанням, проте, незважаючи на це, вчителі активно впроваджують в навчальний процес різноманітні форми застосування ІКТ в навчально-виховному процесі.

– Чи змінюється освітній процес при використанні ІКТ?

– Вважаю, що істотно змінюється. ІКТ здатні залучати до процесу навчання, робити з пасивних слухачів активних діячів, стимулювати пізнавальний інтерес до навчання та дисциплін в цілому; надавати навчальній роботі проблемний, творчий чи дослідницький характер,індивідуалізувати процес навчання і розвивати самостійну діяльність учнів.

– Що, на Вашу думку, потрібно для вдосконалення ІТ-інфраструкткри Вашого закладу?

– В першу чергу необхідне відповідне оснвщення школи технікою. Школі дуже не вистачає сучасних проекторів, смарт-дошок, ноутбуків тощо. Також важливим є питання розвитку ІКТ-компетентності вчителів. Час від часу вчителі проходять різні тренінги, беруть участь в семінарах, посвячених проблемі застосування ІКТ, проте необхідне правильно організоване їх навчання для ефективного впровадження ІКТ в освітній процес.

Отже, керівництво закладу намагається створювати всі можливі умови для організації навчання та використання новітніх технологій, проте в школі стан апаратного забезпечення знаходиться на низькому рівні. Вчителі школи активно намагаються впроваджують ІКТ технології в освітній процес і розвиваються в даній сфері. Педагогічний колектив максимально старається використовувати наявне ІТ забезпечення та застосовувати ІКТ на уроках, семінарах, секціях, гуртках, концертах, нарадах, батьківських зборах, проектах і т.д., але варто відмітити, що школа дуже потребує оснащення новою технікою та відповідним ІТ забезпеченням.

2а.png


It-infr-icon8.png







...


3арп.png

...


Завдання на вибір

5рпа.png

...


Семінар (тренінг)

6а.png
Presentation.png





....


Методичні рекомендації

Af5cc449908a79c8702ccaa710aed0ff.png
7а.png

....

8а.png

...


9а.png

....