Історія університету

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Учасники Літопис Документи Координатори Обговорення Новини
Герб Університету імені Бориса Грінченка
Борис Грінченко

Університет імені Бориса Грінченка

Київський університет імені Бориса Грінченка є вищим навчальним закладом IV рівня акредитації. Університет створено рішенням Київської міської ради (ІІ сесія XXIV скликання за № 82/82 від 20.06.2002 р.) шляхом реорганізації Київського міжрегіонального інституту удосконалення вчителів імені Б.Д. Грінченка. Університет є закладом комунальної власності. Університет носить ім'я Бориса Дмитровича Грінченка.

Відповідно до рішення Київради 8 жовтня 2009 р. Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка перейменовано у Київський університет імені Бориса Грінченка. Зі зміною назви змінився також статус Університету – Університет трансформувався від профільного педагогічного до багатопрофільного класичного, що відкриває перед Університетом шлях до розширення напрямів діяльності і підготовки фахівців, якнайповнішого задоволення освітніх запитів киян, потреб столиці і столичного регіону. У реалізації зазначених завдань Університет спрямований на досягнення високих стандартів закладу європейського рівня.

У структурі Університету функціонує 6 інститутів та Університетський коледж, навчається понад 7 тис. студентів. Щорічно в Університеті підвищують кваліфікацію біля 6 тис. вчителів і керівників ЗНЗ м. Києва. До науково-педагогічного складу Університету входять 41 доктори наук, 212 кандидат наук, 434 викладачі. Університет пропонує 10 програм магістерського рівня, 12 - рівня спеціаліста та 12 - рівня бакалавра. У складі Університету функціюють 35 кафедр. В Університеті діють аспірантура і докторатура.

Структура Університету

У складі університету шість інститутів:

  • Інститут післядипломної педагогічної освіти - директор Войцехівський Михайло Федорович
  • Інститут суспільства - директор Линьов Костянтин Олександрович
  • Інститут психології і соціальної педагогіки - директор Безпалько Ольга Володимирівна
  • Гуманітарний інститут - директор Бондарєва Олена Євгенівна
  • Педагогічний інститут - директор Юрченко Віктор Іванович
  • Інститут мистецтв - директор Бацак Костянтин Юрійович
  • Університетський коледж - директор Братко Марія Василівна.

Див. також

Літопис Університету