Відмінності між версіями «Мимика»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Мимика, -ки, '''''ж. ''Мимика. ''Тульчинський тим часом говорить Катрусі мимикою про любощі. '...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
'''Мимика, -ки, '''''ж. ''Мимика. ''Тульчинський тим часом говорить Катрусі мимикою про любощі. ''К. Бай. 13.  
 
'''Мимика, -ки, '''''ж. ''Мимика. ''Тульчинський тим часом говорить Катрусі мимикою про любощі. ''К. Бай. 13.  
 
[[Категорія:Ми]]
 
[[Категорія:Ми]]
 +
«Виразні рухи м'язів обличчя, що є однією з форм прояву тих чи інших почуттів людини» або «руху мускулатури в координованих комплексах, що відображають різноманітні психічні стани людини». З патологічною точки зору, у визначенні слова «мимика» важливо врахувати соматичні процеси, тому що обличчя за твердженням Гіппократа - це перший показник стану пацієнта, за яким можна судити про стан здоров'я і виявити «цілий ряд захворювань внутрішніх органів, яке обумовлює появу цілком своєрідних мімів».

Версія за 15:36, 16 жовтня 2018

Мимика, -ки, ж. Мимика. Тульчинський тим часом говорить Катрусі мимикою про любощі. К. Бай. 13. «Виразні рухи м'язів обличчя, що є однією з форм прояву тих чи інших почуттів людини» або «руху мускулатури в координованих комплексах, що відображають різноманітні психічні стани людини». З патологічною точки зору, у визначенні слова «мимика» важливо врахувати соматичні процеси, тому що обличчя за твердженням Гіппократа - це перший показник стану пацієнта, за яким можна судити про стан здоров'я і виявити «цілий ряд захворювань внутрішніх органів, яке обумовлює появу цілком своєрідних мімів».