Файл:Оцінка та моніторинг.docx

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Оцінка_та_моніторинг.docx(розмір файлу: 15 КБ, MIME-тип: application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document)
Увага: цей файл може містити шкідливий програмний код, виконання якого може бути небезпечним для вашої системи.

1. Оцінка - це ретельний науково обґрунтований збір інформації про програмну діяльність, її особливості та наслідки, який визначає переваги чи цінність тієї або іншої програми. Моніторинг та оцінка програм і проектів. Практичний посібник / [Морозова О. С., Варецька О. В., Джонс Д., та ін.] // Київ, «Оранта», 2008 р. 144 с.

2. Оцінка це - систематичне і об’єктивне дослідження, що може проводитися на різних етапах проекту. (проектування, впровадження, завершення). Глосарій термінів з моніторингу та оцінювання / [ Горошко А. В., Нарчинська Т. М., Озимок І. В., Тарнай В. А. ]. – Київ: Українська асоціація оцінювання, 2014 – 32 с.

3. Оцінка процесу - це один з видів оцінки, що зосереджується на впровадженні програми і використовує якісні методи для опису програмної діяльності та того, як її сприймають, особливо на початковому етапі і стадії реалізації програми. Моніторинг та оцінка програм і проектів. Практичний посібник / [Морозова О. С., Варецька О. В., Джонс Д., та ін.] // Київ, «Оранта», 2008 р. 144 с.

4. Оцінка наслідків - це один з видів оцінки, який визначає, чи призвела діяльність програми або послуги до запланованих наслідків, і якщо так , то якою мірою. Моніторинг та оцінка програм і проектів. Практичний посібник / [Морозова О. С., Варецька О. В., Джонс Д., та ін.] // Київ, «Оранта», 2008 р. 144 с.

5. Моніторинг наслідків - це базове відстеження змінних величин, які були визнані за одиниці вимірювання або «показники» бажаних наслідків програми. Такий моніторинг також може відстежувати інформацію, безпосередньо пов'язану з клієнтами програми, наприклад, зміни у знаннях, ставленнях, переконаннях, навичках, поведінці, доступі до послуг, політиці та середовищі, що оточує. Моніторинг та оцінка програм і проектів. Практичний посібник / [Морозова О. С., Варецька О. В., Джонс Д., та ін.] // Київ, «Оранта», 2008 р. 144 с.

6. Передоцінювання (Ex-ante evaluation з анг.) – це оцінювання, що проводять до початку впровадження проекту, з метою визначення, чи правильно було визначено проблему, на вирішення якої спрямовано проект, чи відповідають цілі проекту та способи їх досягнення. Глосарій термінів з моніторингу та оцінювання / [ Горошко А. В., Нарчинська Т. М., Озимок І. В., Тарнай В. А. ]. – Київ: Українська асоціація оцінювання, 2014 – 32 с.

7. Постоцінювання ( Ex-post evaluation з анг.) – це різновид оцінювання, що проводиться через кілька років після завершення проекту та має на меті з’ясувати, які фактори вплинули на досягнення/недосягнення успіху, оцінити сталість результатів та впливу проекту, а також надати рекомендації для майбутніх проектів Глосарій термінів з моніторингу та оцінювання / [ Горошко А. В., Нарчинська Т. М., Озимок І. В., Тарнай В. А. ]. – Київ: Українська асоціація оцінювання, 2014 – 32 с.

8. Оцінювання впливу – це систематичне вивчення змін, які стали наслідком конкретних заходів, здійснених в рамках проекту. Глосарій термінів з моніторингу та оцінювання / [ Горошко А. В., Нарчинська Т. М., Озимок І. В., Тарнай В. А. ]. – Київ: Українська асоціація оцінювання, 2014 – 32 с.

9. Проміжне оцінювання – це різновид оцінювання, що проводиться в процесі впровадження проекту для одержання висновків, на основі яких можна буде в разі потреби переорієнтувати стратегію впровадження проекту. Глосарій термінів з моніторингу та оцінювання / [ Горошко А. В., Нарчинська Т. М., Озимок І. В., Тарнай В. А. ]. – Київ: Українська асоціація оцінювання, 2014 – 32 с.

10. Моніторинг - це процес регулярного збирання та аналізу кількісних та якісних даних за попередньо визначеними показниками з метою сприяння вчасному виробленню рішень, забезпечення підзвітності та створення основи для навчання в рамках проекту. Глосарій термінів з моніторингу та оцінювання / [ Горошко А. В., Нарчинська Т. М., Озимок І. В., Тарнай В. А. ]. – Київ: Українська асоціація оцінювання, 2014 – 32 с.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний22:27, 27 березня 2017 (15 КБ)Tmkrevska.il15 (обговореннявнесок)
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Нема сторінок, що посилаються на цей файл.