Роговець Микита Ceргійович

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Персональні дані

Фото

ПІБ

Роговець Микита Сергійович

Група

РЗГб-1-17-4.0д

Електронна пошта

Соціальні мережі, блоги

Instagram Facebook

Навчальна діяльність

Навчання на MOOC

Брав участь в онлайн курсах Coursera.

Навчальна практика

Я проходив виробничу практику на базі трьох ор-ганізацій: Благодійний фонд допомоги ветеранам «Ярміз», Державна бібліотека України для юнацтва, рекламне агентство «Sasquatch digital».

Протягом проходження практики з політичної сфери на базі фонду «Ярміз» я виконував такі завдання: провів аналіз «конкурентів», зробив аналітичний матеріал, в якому детально розібрав плюси та мінуси інших фондів, вивів цікаві рішення і підходи до роботи; створив схему сайту, та розробив можливий візуальний стиль;

Під час проходження практики в державній та гуманітарній сферах на базі Державної бібліотеки України для юнацтва виконував таку роботу: участь і ро-зробка ідея інтерактивної фотосесії в стінах бібліотеки, працював з фотографом, відбирав матеріал і займався ретушування фото; займався ре дизайном вивіски, створив 5 варіантів, під час правок у фінал вийшло два варіанти, які ко-регувались і підлаштовувались під загальний дизайн закладу.

Протягом проходження практики зі сфери бізнес на базі рекламного агентства Sasquatch digital я виконував такі завдання: створював контент план на місяць для Libero, розробив сет інтерактивних сторіс для таргету; розробляв контент для «Космолот», де створив 10 публікацій в неоновому стилі і розробив ігрову механіку для сторіс; сторив нову рубрику с футбольними фактами та створив три нових пекшоти для каналу Fantastic Football; оновив кейси на сайті компанії, куди додав чотири нових кейси;

Програми мобільності

Нагороди та подяки навчального характеру

Диплом за допомогу в огранізації конференції викладачів в університеті. Диплом за активну участь в житті інституту. Особиста подяка від викладача кафердри ІБАБ за створення анімації для промоції спеціальності. Диплом за огранізацію події "Міс і містер Інституту Журналістики".

Наукова-практична діяльність

Наукові публікації

Участь у конференціях, семінарах

Участь у наукових та фахових конкурсах, фестивалях

Power of young, категорія анімаційне відео.

Фотоконкурс "Око".

Фестиваль соціальної реклами в Одесі.

Професійний розвиток

Професійна сертифікація

Професійні навички

На професіональному рівні володію: Photoshop, Premier, Illustrtor, PenToolSAI.

Малюю від руки. Орієнтуюся в програмах з верстки.

Стажування

Рекламне агенство на Junior Designer в рекламному агенстві "Sasquatch Digital"

Професійний досвід

Соціально-гуманітарна діяльність

Волонтерська діяльність

"Wizz Air Kyiv City Marathon" ; "Effie Awards 2017" ; " UA digital 2018" ; "Київський Міжнародний Фестиваль Реклами" 2018 ; "Ukrainian Design" 2018 ; WOW Done Awards 2018 ;

Image.png

Соціальний проект

Університетська весняна толока.

Проект "Від серця до серця".

Організація шоу "Міс і Містер" з благодійною основою і допомога онкохворому.

Університетські заходи

Університетське ОМЯ - 2017 ; Презентація слів словника Грінченка;

Благодійні акції

Студентське самоврядування

Був членом студради протягом 3 років. Створювали заходи всередині інституту і університету — тут всі матеріали https://www.instagram.com/studrada_ij/. Займав головну посаду у інформаційному комітеті.

Нагороди та подяки соціально-гуманітарного характеру

Доробки

Libresse #bloodmormal - Місячні – це нормально. Говорити про них - теж. Кампанія Libresse #ценормально Libresse став першим в Україні брендом, що не боїться показувати в рекламі прокладок експериментальну рідину природнього червоного кольору. Це стало частиною нашої кампанії #ценормально, покликаної долати табу місячних у масмедіа.

Для цієї кампанії я створюю візуальний контент для соц.мереж. #кейс [[1]]

Fantasric Football - проект на футбольну тематику, пов'язаний з телеканалом 2+2. Рубрики "Супер Матч", "Інтерв'ю з футболістом", "Цікаві факти про футбол".

Я створював візуальний контент для соц.мереж

  1. кейс [[2]]

Корисні посилання

https://www.behance.net/nikitarogo977c - мої дизайни. https://www.lomography.com/homes/nukutasey - мої фото.

Відгуки

Роговець Микита виявляє хороші комунікативні здібності, що допомогають йому взятись за роботу. Має гарні теоретичні знання і широкий спектр практичних навичоч. Він проявляє відповідальність та прикладає всі зусилля, щоб якісно виконати поставлені перед ним завдання.

Микита прагне до нових знань та навичок у сфері реклами та зв’яків з громадськістю. До того ж, Микиті легко знаходити спільний зв’язок з колективом та вирішувати непорозуміння. Роботу студента можно оцінити як відмінну.

Мої проекти

Файл:Практика презентація.pptx Файл:День Києва.pptx Файл:Mascots.pdf