Обговорення:Практика студентів (ПО, ДО, ПВШ)

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики

Чим була корисна практика?

Дану практику ми проходили за місцем проживання і це великий +. Вона надає можливість перевірити ступінь своє педагогічної готовності до самостійної пед.діяльності в подальшому, можливість оцінити себе, свої здібності, уміння та навики, знання отримані за час навчання в Університеті. А ще це величезна можливість оцінити свої професійні якості з точки зору відповідності їх до вимог та держ.стантартів. Дякую!

Комп'ютери та мультимедійне обладнання в шкільних класах сьогодні вже не сприймаються як щось рідкісне та екзотичне, проте в дитячому саду, на жаль, вони ще не перетворилися на добре освоєний інструмент для педагогів. Але з кожним роком сучасні інформаційні технології входять міцніше у наше життя. Саме з цієї причини, дошкільна освітня установа також не може залишатися осторонь. Тому, завдяки практиці, ми можемо активніше впроваджувати інформаційні комп'ютерні технології у дошкільні заклади. Дякую всім за співпрацю.

Створення сайту ДНЗ стало було дуже складним і корисним одночасно. Аналіз, розробка інфраструктури, пошук платформи, реєстрація домета, завантаження на хостингу та інші кроки навчили створювати мене сайт з нуля.
Практика була корисною тим, що дала можливість не просто спілкування з колегами, а поділитися корисною інформацією, що отримала на навчанні в університеті.

Які основні моменти запам'ятались?

Основне, що запам'яталося- це простота у відносинах з пед.колективом та адміністрацією школи. Щире ставлення учнів та батьків.

Найбільше мені запам'ятався педагогічний колектив, який не проявив ініціативи у впроваджені нової, ефективної ІКТ політики в дошкільному навчальному закладі.

Які Ваші пропозиції для подальшого проведення такої практики?

Спростити завдання практики для тих хто непрацює за профілем.

Забезпечити теоретичною базою практичні завдання практики, щоб краще розуміти, що шукати і як аналізувати.