Користувач:Om.kalashnyk

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Калашник Олена Миколаївна, науковий ступінь: кандидат юридичних наук. Дисципліни, що викладає: Цивільне процесуальне право України; Антимонопольне право.

Біографія: У 2011 році одержала диплом магістра з відзнакою Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю „Правознавство” і отримала кваліфікацію юриста. В 2011 році вступила до аспірантури Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю 12.00.03 – «Цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право».

У 2016 р. захистила дисертацію на тему: «Прогалини в цивільному процесуальному праві та їх усунення», рішенням спеціалізованої вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ присуджено науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.03 – «Цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право». З 2009 року займається юридичною практикою, з 2014 року є адвокатом, з 2015 року працювала директором Другого харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з 2016 року – старшим викладачем кафедри спеціально-правових дисциплін Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, в 2017 році – заступником директора Навчально наукового гуманітарного інституту Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, Голова Ради молодих вчених Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського з 2016 по 2017 рік, з 2018 року – адвокат у виконавчий партнер УВКБ ООН та старший викладач кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка. Член Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при Раді адвокатів Харківської області.