Запровадження системи Smarsy

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Новини Запитання та відповіді Пропозиції

Загальна інформація

Mcaticon.png
Опис системи
  • Smarsyце персональний помічник в освіті, який функціонує на основі сучасних бот-технологій відомих месенджерів (Telegram, Viber, Facebook Messenger).
  • Головна мета впровадження цього проекту – надати студентам, викладачам та адміністрації нашого Університету можливість швидкої комунікації між всіма учасниками навчального процесу без необхідності обміну контактними даними (номерами телефонів, адресами поштових скриньок чи акаунтами в соц. мережах), а також без необхідності створювати групи у цих месенджерах чи соц. мережах.
  • Крім того, персональний помічник Smarsy допоможе Вам у лічені хвилини провести опитування чи голосування з будь-якого питання без наявності людського фактору, тому підробка результатів, подвійне голосування та інші хитрощі в даному випадку неможливі.
  • Також, персональний помічник Smarsy надасть Вам швидкий та зручний доступ до будь-якої електронної навчальної або адміністративної інформації (розклади, новини, оголошення, тощо), безпосередньо у вашому улюбленому месенджері, без необхідності завантажувати веб-сайти та пам’ятати логіни та паролі!
  • Нашому Університету надається можливість одним з найперших вузів світу запровадити вказані інноваційні технології на користь своїм студентам, викладачам та адміністрації.

Посилання

Опитування для студентів