Електронний репозиторій

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Перехід до розділу.jpg

Електронний репозиторій (http://elib.kubg.edu.ua/) – це електронний ресурс бібліотеки, який містить понад 4 000 електронних навчальних, навчально-методичних, наукових, художніх, довідкових, рідкісних друкованих видань в електронній формі. До повнотекстових електронних ресурсів бібліотеки можна потрапити лише з внутрішньої локальної мережі Університету. При цьому обов’язково слід мати власний логін та пароль.

Електронний репозиторій.png

До основних способів пошуку в репозиторії належать перегляд матеріалів та використання спеціальних інструментів пошуку.

За допомогою перегляду можна переходити зі сторінки на сторінку, шукаючи потрібні дані за такими критеріями: рік, тема, відділ. Перегляд використовується, якщо ви конкретно не знаєте, що хочете знайти. Недоліком цього способу пошуку є те, що можна досить довго подорожувати сторінками сайту.

Рубрикатор КУБГ.png

Форми простого та розширеного пошуку мають спеціальні засоби організації пошуку відомостей за певними ознаками, що забезпечує ефективний пошук потрібних матеріалів.

Для простого пошуку слід вибрати кнопку <Пошук> (верхня права частина веб-сторінки); у вікні Простий пошук, що відкрилося, слід ввести в поле Елемент ключове слово (пошуковий термін). У полі Елемент за допомогою меню, яке розміщене справа, обрати одне із ключових слів — Кожний або Будь-який (Кожний — пошук документів, які містять усі вказані ключові слова відповідного поля; Будь-який — пошук документів, які містять будь-які з указаних термінів від¬повідного поля). За необхідності можна задати значення поля Порядок виведення результатів (за роками, автором або назвою) та обрати кнопку <Пошук>.

Пошук у репозиорії.png

Детальна інструкція щодо роботи з електронними ресурсами внутрішнього репозиторію знаходиться в меню Довідка е-репозиторію.

Див. також