ДНЗ № 2/124 МВС України (Солом’янський район)

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

1) Дитячий садок № 2/124 МВС України Київ, Солом'янський район, Горовиця О. вул., 17 Тел .: (044) 27 53 125 Директор Бугрова Олена Анатолівна Приймає дітей з 3 років. Басейн (інструктор з плавання), спортзал (інструктор з фізкультури), музичний зал. Додаткові послуги: Логопед, англійська мова, хореографія. Працює з 7:30 до 19:30. Клуб " Сучасний вихователь. В садочку 5 груп: Одна молодша група 21 дитини; Дві середні: 1) Середня №1 23 дитини; 2) Середня №2 23 дитини;

Дві старші групи:

1) старша №1 19 дітей; 2) старша №2 19 дітей.

Апаратне забезпечення У ДНЗ діє 17 навчальних кабінетів, 15 з яких, обладнані мультимедійною технікою. А саме: кабінет для під групових занять , кожна група, басейн, ІЗО, кабінет англійської мови, методичний кабінет. Ці навчальні кабінети обладнані мультимедійною технікою: комп'ютерами, проекторами, екранами, периферійними пристроями. Використання комп’ютерних технологій у ДНЗ можна розглядати за двома напрямками: інформаційно-комунікаційні технології в управлінській діяльності та інформаційно-комунікаційні технології в навчально-виховному процесі.

Програмне забезпечення Напрями застосування комп’ютерних технологій в управлінській діяльності:

• електронний облік ДНЗ документації (програма SchoolDoc, електронна пошта);

• використання баз даних (вихователів, технічного персоналу);

• сортувати дані за спеціальністю, посадою, датою народження, віком, категорією та багато іншим з метою аналізу та підготовки повідомлень з кадрових питань тощо.

• створює річний план роботи закладу та тижневі плани;

• виконує автоматизоване планування тижневих планів на рік.

Анкета. Апаратна складова персонального комп’ютера: А. Досконало орієнтуюсь у принципах роботи основних складових комп’ютера, умію самостійно готувати персональний комп’ютер до роботи та користуватись локальною мережею комп’ютерів. Б. Знаю призначення кожного пристрою комп’ютера, вмію самостійно готувати комп’ютер до роботи. В. Умію правильно вмикати комп’ютер та периферійні (зовнішні) пристрої; маю знання про функції основних складових апаратної частини, функції клавіш клавіатури, вільно володію мишкою. Г. Маю початкові знання про призначення клавіатури, монітора, миші, внутрішніх пристроїв. Д. Не маю ніяких знань про апаратну складову персонального комп’ютера.

Програмна складова персонального комп’ютера: А. Знаю склад та призначення усіх видів програмного забезпечення (операційні системи, операційні оболонки, прикладні програми, інструментальні програми, утіліти та ін.). Б. Знаю, які програми входять до складу прикладного програмного забезпечення, їх призначення, маю відомості про існування різних видів операційних систем. В. Знаю, чим відрізняються системні та прикладні програми, маю початкові знання про функції операційної системи Windows. Г. Знаю, що комп’ютер не буде працювати без певних програм. Д. Не маю ніяких знань про програмну складову персонального комп’ютера. Операційна система Windows: А. Можу визначити, яку версію ОС Windows необхідно встановити на комп’ютер відповідно до конфігурації, можу встановити та відновити операційну систему, працювати з програми перевірки та очищення диску, дефрагментації та ін., знаю про файлову систему операційної системи Windows. Б. Знаю про версії та модифікації ОС Windows, вмію використовувати для керування операційною системою діалогові вікна, можу визначити обсяг вільного місця на диску, переглянути властивості об’єктів, маю уявлення про інсталяцію програмних засобів, конфігурацію та налагодження інтерфейсу користувача. В. Можу працювати з об’єктами, які знаходяться на робочому столі, довідковою системою, контекстним меню, вікнами операційної системи Windows, змінювати їх місце розташування, знаю призначення кнопок програмного вікна, використовую буфер обміну. Г. Знаю про переваги графічного інтерфейсу операційної системи Windows, можу працювати з довідкою системою Windows, знаходити на робочому столі об’єкти (файли, папки, ярлики), викликати контекстне меню та обирати в ньому конкретний елемент. Д. Не вмію працювати з операційною системою Windows. 95% вихователів володіють інформацією.

ІТ інфроструктура закладу: Комп'ютери в усіх групах; 8 кольорових принтерів; інтерактивна дошка; Телевізок і т.д.

2) 3) 4)Проектування інформаційного освітнього середовища навчальної установи Основні завдання для побудови: розвиток та модернізація матеріальної бази інформатизації (придбання комп‘ютерів, розробка програмного забезпечення; створення корпоративної мережі, обладнання відповідних приміщень); створення організаційної структури управління процесом інформатизації (внесення змін до посадових обов‘язків працівників установи, призначення відповідального); підготовка педагогічних працівників до ефективного використання інформаційних технологій; створення єдиної корпоративної бази даних; створення корпоративної пошти.