Віддалена лабораторія GOLDi

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Словник Dictionary Словарь Создание эффективных электронных курсов Електронні курси з вбудованих систем Лабораторія з вбудованих систем 3D друк - від теорії до практики

В рамках міжнародного проекту Tempus «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням іноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії» (DesIRE) Київський університет імені Бориса Грінченка отримав навчальну віддалену лабораторію GOLDi, призначену для вивчення основ електроніки, електротехніки та проектування систем керування, для лабораторії з вбудованих систем.

До складу навчальної лабораторії входять:

✏ модель 3-х поверхового ліфта (GOLDi remote lab: Elevator), яка складається з інтерфейсів GOLDi, а саме пристрою захисту шини, пристрою захисту фізичної моделі, мікроконтролера, fpga (плісе), веб-камери, фізичної моделі ліфта;

✏ плата для швидкого прототипування (GOLDi remote lab: Digital Demo Board), призначеної для навчання програмуванню, яка складається з інтерфейсів GOLDi, fpga (плісе), веб-камери;

✏ інфраструктура лабораторії Голді (GOLDi lab infrastructure).

Отримане обладнання розміщено в Лабораторії вбудованих систем, що знаходиться в навчальному корпусі №1 Київського університету імені Бориса Грінченка.

GOLDi системи призначені для демонстрації нових шляхів і можливостей дистанційного керування та віддаленого спостереження реальних процесів (наприклад, в галузі управління техніки, робототехніки) з інтегрованим у них інтерактивним використанням сучасних інтернет і інтранет технологій (HTML5, JQuery, JavaScript і т.д.). Система дозволяє з'єднувати онлайн лабораторії і обмінюватися віддаленими експериментами лабораторії з різними університетами світу.

Детальніше ознайомитись із призначенням та використанням отриманого обладнання можна на сайті GOLDi лабораторій.

Обладнання буде використовуватись в межах вивчення дисциплін «Програмування», «Фізичні процеси в обчислювальних системах», «Технології проектування вбудованих комп’ютерних систем» та ін. на деяких етапах процесу проектування вбудованих систем.

А також для проектної діяльності студентів, задачею котрої може бути, наприклад, розробка алгоритму для системи керування однією із різних фізичних систем (електромеханічною моделлю ліфта, виробничою секцією).