Власноручний

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Власноручний, -а, -е. Собственноручный. Багато гетьманських власноручних листів. О. 1862. VII. 63.

За словником

Тлумачення слова у словниках

1.ВЛАСНОРУ́ЧНИЙ, а, е. Виконаний, зроблений, написаний своєю рукою (своїми руками). Словник української мови: в 11 томах. — Том 1, 1970. — Стор. 703.

2.Власноручний, -а, -е. Собственноручный. Словарь української мови / Упор. з дод. влас. матеріалу Б. Грінченко : в 4-х т. — К. : Вид-во Академії наук Української РСР, 1958. Том 1, ст. 244.

3.власноручний -а, -е. Виконаний, зроблений, написаний своєю рукою (своїми руками). Великий тлумачний словник сучасної української мови. - "Перун". 2005.

Ілюстрації

Власноручний.jpg Власноручний1.jpeg Власноручний2.jpg Власноручний3.jpg

Медіа

Цікавий факт

Підпис притягає удачу

Ще кілька особливостей підпису, що притягає процвітання: він повинен мати нахил вправо, а також починатися і закінчуватися довгими хвостами вгору. Нахил вліво і елементи, що йдуть вниз, – ознака слабовілля, песимізму і фінансових негараздів.

Дуже небезпечний розчерк в підписі – вісімка. Неважливо, присутня вона в одній з букв або у вигляді додаткової «закарлюки» – у володаря такого розчерку життя буде йти по замкнутому колу, йому не звикати відчувати себе «білкою в колесі».

Підпис успішної людини завжди чіткий, впевнений, без розривів. Чим простіше підпис, тим легше його «господар» вирішує виникаючі проблеми. Погляньте на автографи Ейнштейна, Рокфеллера або Форда – може, варто запозичити у них якісь елементи?

Можливо, ви здивуєтеся, але удачу може принести навіть ручка, якою ви ставите підпис! Слідкуйте за тим, щоб вона добре писала, залишаючи чіткі лінії, і не бруднила папір і руки. Бажано також користуватися тільки своїм інструментом, а не запозичувати його у кого б то не було. Адже ручка має властивість «запам’ятовувати» енергетику свого власника.

Не можна змінити свою долю на краще, не докладаючи зусиль. Почніть з малого – скоректуйте свій підпис з урахуванням наших рекомендацій. Можливо, він стане тим крихітним шматочком пазла, якого вам так не вистачало для створення яскравої картини нового життя.

Джерела та література

http://megasite.in.ua/51444-chitaehmo-mizh-ryadkiv-abo-pro-shho-mozhe-rozpovisti-pocherk.html Практична графологія, або Як за почерком визначити особливості характеру людини / Ігор Шумей, Світлана Гірняк ; Т-во «Просвіта» Дрогобиц. держ. пед. ун-ту ім. Івана Франка. — Дрогобич: Посвіт, 2007. — 139 с. : іл., портр. ; 20 см. — (Серія «У світі цікавого»). — Бібліогр.: с. 137—138 (31 назва). — 300 пр. — ISBN 978-966-2946-29-1.

Зовнішні посилання