Інституційний репозиторій (ІР)

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Перехід до розділу.jpg

Інституційний репозиторій (ІР) (http://elibrary.kubg.edu.ua) – це окремий ресурс, створений для ознайомлення з науковими публікаціями викладачів Університету, що знаходиться у вільному доступі. Станом на 1 червня 2014 р. в ІР розмістили власні наукові доробки понад 460 науково-педагогічних працівників Університету (більш ніж 2500 наукових статей). Основне призначення ІР — накопичення, систематизація та зберігання в електронному вигляді інтелектуальних продуктів наукового загалу Університету, надання відкритого доступу до них засобами Інтернет-технологій, поширення наукових матеріалів у світовому науково-освітньому просторі. Здійснювати пошук в інституційному репозиторії можна за різними критеріями, як: автор (викладач), підрозділ, тема, рік, а також є можливість скористатись розширеним пошуком.

Інституційний епозиорій.png

Поряд із кожним пошуковим полем розміщено символ «?» (Допомога), при обранні якого над пошуковим полем буде відображатись підказка для його заповнення.

Ознайомитись із найпопулярнішими авторами та науковими доробками можна завдяки меню Статистика ІР, завдяки якому можна також сформувати загальний, порівняльний та розширений звіти.

Інституційний епозиорій-статистика.png

Ще одним ресурсом, в якому можна ознайомитись із науковими напрацюваннями студентів і викладачів, є електронні журнали.

Див. також